Murat Ağırel gerçeği açıkladı: Olay doğru. Ekrem İmamoğlu saat 18’de oradaymış, Saat 19’da da AKOM’a gitmek için çıkmış
Ağırel gerçeği açıkladı: Ekrem Bey saat 18’de oradaymış, Saat 19’da çıkmış

25 Ocak 2022 Salı   18:13

Yeniçağ gazetesi yazarı Murat Ağırel, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun balıkçıda çekilen fotoğrafına ilişkin olarak, "İşletme yetkililerinin fotoğrafı yalanladığı iddia edildi. İşletme sahibi ve Sayın İmamoğlu ile görüştüm.Olay doğru. Ekrem Bey saat 18’de oradaymış. Saat 19’da da AKOM’a gitmek için çıkmış." bilgisini paylaştı. 

Ağırel Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, "İmamoğlu’nun lokantada bulunduğu bölüm işletme sahibinin kendi özel misafirlerini ağırladığı bir yer. Rezervasyon günler öncesinden yapılmış. Normalde kimse yok. Ancak ne olduysa o anda bazı kişiler orada bulunmuş ve fotoğraflar çekilip servis edilmiş.  Kar yoğunlaşınca da kalkıp hemen AKOM’a geçmiş. Büyütülen olay aslında bu. İBB tüm birimleri ile kar nedeniyle meydana gelen aksaklıkları gayet başarılı yönetmiştir. Önemli olan durum budur." ifadesini kullandı.

RESTORAN SAHİBİ YALANLAMIŞTI

Restoran yetkilisi ise İmamoğlu'nun fotoğrafının geçmiş zamana ait olduğunu söylemişti.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Murat-Agirel-gercegi-acikladi-Olay-dogru-Ekrem-Imamoglu-saat-18-de-oradaymis-Saat-19-da-da-AKOM-a-gitmek-icin-cikmis/260029