Ünlü astroloji uzmanı Nihan Urel, Sezen Aksu polemiğini bir ay öncesinden bildi
Ünlü astroloji uzmanı Nihan Urel, Sezen Aksu polemiğini bir ay öncesinden bildi

24 Ocak 2022 Pazartesi   14:20

Youtube'da yaptığı astroloji yorumları ile tanınan Nihan Urel, 17-18 Ocak tarihinde Türkiye'de içerde bir takım karışıklıklar olacağını, asparagas kaynaklı tartışmalar olacağını söylemişti. Urel'in söylediği çıktı ve Sezen Aksu, ülke gündemini bir hafta meşgul etti.

Urel, yaptığı yorumda Ocak ayının son günlerinde polemiğin tansiyonunun düşeceğini, Şubat sonunda tekrar gündeme gelebileceğini bu defa Sezen Aksu’nun duygusallaşacağını ve daha fazla tepki vereceğini ve güçlü destekler bulacağını söyledi.

SEZEN AKSU'NUN HARİTASINA BAKTI

#reklam#

Urel, Sezen Aksu'nun astroloji haritasında da bakarak şunları söyledi:

Sezen Aksu’nun astroloji haritasının yıldızlar geçidi gibi olduğunu, Venüs’ü ve Neptün’ü ile kraliyet yıldızları Regulus ve Spica’nın kavuştuğunu, Türkiye astroloji haritasındaki Pluton ile Sezen Aksu’nun haritasındaki Ay Düğümü, Jüpiter ve Merkür birleşiminin, Türkiye’de bir jenerasyonu kendi his dünyasındaki psişiklik, derinlik, tutku ile şekillendirmek, başkalarının duygularını dillendirmek, ruh dünyasını dönüştürmek üzere dünyaya geldiğini gösteriyor. Polemiğin Mart başı gibi zaten hisleriyle yaşayan Sezen Aksu’nun sağlığında hassasiyet olacağını fakat çok güçlü olduğunu ve Mayıs ayından itibaren duygularını kendi sanatıyla ifade ederek sevenleriyle paylaşmak için uygun zamanlar olacak.

Yaşadığı polemiğin astrolojik göstergesi olarak doğum anındaki Venüs ve Ay düğümleri ile şu anki gökyüzündeki Venüs ve Ay düğümlerinin katmerli açısını, şu anki Plutonun kendi haritasındaki Şiron ile açısını ve diğer yıldız ve gezegen ilişkilerini videosunda detaylı olarak anlattı.

Nihan Urel'in videosunu izlemek için tıklayın Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Unlu-astroloji-uzmani-Nihan-Urel-Sezen-Aksu-polemigini-bir-ay-oncesinden-bildi/259974