Ünlü iş insanı Bolu Dağı'nda mahsur kaldı, Karayolları'na isyan etti
Ünlü iş insanı Bolu Dağı'nda mahsur kaldı, Karayolları'na isyan etti

19 Ocak 2022 Çarşamba   14:08

Bolu’da dün sabah saatlerinde başlayan ve gün boyunca süren kar yağışı akşam saatlerinde etkisini azalttı. Kar yağışının bugün de etkili oluyor.

Kar yağışı sebebiyle TEM otoyolu ve D-100 karayolu Bolu Dağı geçişlerinde yaşanan Trafik kazaları sebebiyle trafik zaman zaman durma noktasına geliyor.

Karayolları ekiplerinin Bolu Dağı geçişinde gün boyunca kar küreme ve tuzlama çalışmaları devam ederken, D100 Karayolu Bolu Dağı Ankara yönüne ağır tonajlı araçların geçişlerine izin verilmedi.

DAVUT DOĞAN İSYAN ETTİ

#reklam#

Doğanlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan da Düzce-Bolu otoyolunda mahsur kalanlar arasında. Doğan, sosyal medyadan, "Düzce- Bolu arasında 2 saatlik yolculukta çalışan bir iş makinası göremedik. Yollar maalesef çok kötü durumda. @KarayollariGM" diyerek isyan etti.

ANKARA YÖNÜ ULAŞIMA KAPANDI

 Hava sıcaklığının eksi derecelere düşmesi sebebiyle yolda oluşabilecek buzlanmaya karşı karayolları ekipleri tuzlama çalışmalarına devam ediyor.

TEM Otoyolu Bolu geçişi Ankara yönü, yoğun kar yağışı sebebiyle makaslayan tırlardan dolayı ulaşıma kapandı.

Bolu'da kar yağışı ve buzlanma neticesinde trafikte aksaklıklar yaşanıyor. TEM Otoyolu Bolu Yeniçağa mevkii Ankara yönü, makaslayan tırlar sebebiyle ulaşıma kapandı. Zaman zaman hasarlı trafik kazalarının meydana geldiği bölgede, uzun araç kuyrukları oluştu.

Ankara yönüne ulaşımın sağlanamadığı bölgede ekiplerin çalışmaları sürüyor.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Unlu-is-insani-Bolu-Dagi-nda-mahsur-kaldi-Karayollari-na-isyan-etti/259786