Damat Tween'den A Milli takımın başarısı için özel koleksiyon
Damat Tween'den A Milli takımın başarısı için özel koleksiyon

10 Haziran 2021 Perşembe   16:28

Damat Tween, yarın Roma’da şampiyonanın açılış maçında İtalya ile karşılaşacak Milli Takım için hazırladığı özel koleksiyonda; sihirli takım elbiseleri, terletmeyen ve leke tutmayan gömlekleri ve ayak sağlığı için hafif ve elastikiyeti en yüksek konfor özelliğine sahip taban kullanımını ön planda tuttu.

Koleksiyonda, Milli Takımın Avrupa Futbol Şampiyonası’ndaki tüm yolculuklarına eşlik edecek farklı renk ve modeller de yer alıyor.

Damat Tween markasının sahibi Orka Holding Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu, “Milli Futbol Takımımız için olan moda sponsorluğumuz bizim için büyük önem taşıyor. 

Ülkemizi Avrupa Futbol Şampiyonası’nda temsil edecek olan başta A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Şenol Güneş ve tüm futbolcularımızın stillerini bizlere emanet etmesi, onur ve gurur kaynağı” dedi.

Şampiyona süresince tüm Damat Tween mağazalarının vitrinlerini markanın kırmızı-beyaz ürünleri ile kapladıklarını vurgulayan Orakçıoğlu “Takımımızın başarısı için tüm ülke olarak omuz omuza olduğumuzu vurgulayan nitelikte hazırladığımız tanıtım filmi büyük ilgi gördü. Yine Damat Tween’in tüm kırmızı- beyaz renkteki ürünlerine uyguladığımız özel indirimlerle Milli Takımımızın heyecanına ortak olmaya çalışıyoruz. Milli Takım için hazırladığımız çok özel koleksiyonumuzu da damattween.com adresimizde satışa da açtık” diye konuştu.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Damat-Tween-den-A-Milli-takimin-basarisi-icin-ozel-koleksiyon/251623