TİSK, TİSK Mikrocerrahi Vakfı ve Çalışma Bakanlığı İş Birliğinde İSG Etkinliği
TİSK, TİSK Mikrocerrahi Vakfı ve Çalışma Bakanlığı İş Birliğinde İSG Etkinliği

5 Mayıs 2021 Çarşamba   07:46

TİSK, TİSK Mikrocerrahi Vakfı ana sponsorluğunda ve T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı iş birliğinde düzenlenen 35. İş Sağlığı ve Güvenliği Haftası Etkinlikleri, 4-6 Mayıs tarihleri arasında Pandemi Sürecinde İSG’de Etkin İş Birliği temasıyla çevrim içi olarak gerçekleştiriliyor.

TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol’un ve Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Prof. Dr. Vedat Bilgin’in açılış konuşmalarıyla başlayan etkinlik, 10 oturum ve bir uluslararası panele ek olarak 9 sanal salonda Uzmanlarımız Sizlerle etkinlikleri ile sürecek. 

İSG'de Etkili İletişim, İSG'de Bilişim Uygulamaları, Acil Durum Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, İş Sağlığı ve Meslek Hastalıkları, İş Sağlığı ve Güvenliğinde Teknik Yaklaşım ve Yöntemler, Pandemide Güçlü İş Birliği ve İyi Uygulamalar gibi pek çok başlıktaki oturumlarda, uzman kurum ve kuruluşların temsilcileri bir araya gelecek.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/TISK-TISK-Mikrocerrahi-Vakfi-ve-Calisma-Bakanligi-Is-Birliginde-ISG-Etkinligi/249968