Zarrab'la yasak aşk haberlerine erişim engeli isteyen Hadise'ye mahkemeden ret!
Zarrab'la yasak aşk haberlerine erişim engeli isteyen Hadise'ye mahkemeden ret!

21 Nisan 2021 Çarşamba   15:21

Sabah Gazetesi’nden Atakan Irmak’ın haberine göre Ebru Gündeş, Reza Zarrab’ın kendisini aldattığını iddia etmesinden sonra yasak aşk yaşadığı kadınlar arasında şarkıcı Hadise’nin de olduğu öne sürülmüştü.

Bu iddia magazin gündemine damga vururken Hadise iddiaları jet hızıyla yalanlamış ve dava açacağını belirmişti. Hadise, hakkında çıkan haberlerin kaldırılması için İstanbul Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği’ne başvurdu.

MAHKEMEDEN RET KARARI

Ünlü şarkıcı çıkan haberlerin yalan olduğunu, bu nedenle erişime engellenmesini talep ederken hakimlik ise haberlerin basın özgürlüğü kapsamında olduğunu değerlendirerek talebi reddetti. Reza Zarrab, Hadise'ye 5 Milyonluk Bentley hediye etmiş!

NE OLMUŞTU?

Gündeş’in 11 yıldır evli olduğu Zarrab’a “Evlilik birliğinin temelinden sarsıldığı” gerekçesiyle Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açması gündeme bomba gibi düşmüş Gündeş, Zarrab’ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia ettiği dava dilekçesinde, kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığı Hadise olduğu iddia edilmişti.

Eşinin bu ilişkilere hem kızının hem de kızının bakıcısının şahit olduğunu iddia eden Gündeş, kendisinin de aldatılma olayını farklı kaynaklardan doğrulattığını ifade etmişti..Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Zarrab-la-yasak-ask-haberlerine-erisim-engeli-isteyen-Hadise-ye-mahkemeden-ret/249403