Yasak aşk yuva yıktı
Yasak aşk yuva yıktı

22 Eylül 2012 Cumartesi   18:15

Çapkınlığıyla geçtiğimiz yaza damgasını vuran Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, artık bekar. 1 ay önce Bahar Özden isimli bir genç kadınla Bodrum'daki yatında kucak kucağa yakalanan Orman, Özden'le arasında aşk olmadığını söylemişti.

Bahar Özden için "Arkadaşımın yeğeni. Serçe parmağını tekneye vurunca kucağıma aldım" diyen Fikret Orman'a o dönem eşi Sedef Hanım da sahip çıkmıştı.

Bahar Özden'in aile dostu olduğunu söyleyen Sedef Orman, gündem yaratan görüntülerin ardından sahip çıktığı eşiyle ABD'ye tatile gitti.

Ancak geçtiğimiz günlerde Orman çifti arasındaki ipler; bilinmeyen bir sebepten ötürü koptu. Sedef Orman da; Beşiktaş Başkanı'na boşanma davası açtı.

Dün görülen davada; mahkeme Sedef ile Fikret Orman'ın tek celsede boşanmasına karar verdi. Biten evlilikleriyle ilgili her iki taraf da yorum yapmadı. Sedef Hanım'ın eşinden maddi ve manevi olarak hiçbir talepte bulunmadığı; sadece 2 çocuğunun velayetini aldığı da konuşulanlar arasında...[Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Yasak-ask-yuva-yikti/249361