Murat Gezer'le Nazlı Çarmıklı nikahtan önce ‘ev’lendi!
Murat Gezer'le Nazlı Çarmıklı nikahtan önce ‘ev’lendi!

15 Nisan 2021 Perşembe   08:09

Gezer, Emin Çiftçi ile 21 Temmuz 2016'daki düğünü son anda iptal olan ve yıllardır kalbini yeni bir aşka kapatan Nazlı Çarmıklı ile yaklaşık beş ay önce flört etmeye başlamıştı.

Geçen ay aile arasında bir törenle nişanlanan aşıklar, arayı çok açmadan vuslata ermeye karar verdi. İki bayram arası düğün olmaz derler ama; ellerini çabuk tutmak isteyen aşıklar, tam tarihi belirlemese de Mayıs sonu, Haziran başı gibi yine aile arasında bir törenle nikah masasına oturacak.  İşte nişanlısı Mina Başaran’ı uçak kazasında kaybeden Murat Gezer’in yeni aşkı!

O dönemki pandemi şartlarına göre, nikah sonrası yakın arkadaşları ile minik bir düğün partisi yapmayı planlıyorlar. Murat Gezer ile Nazlı Çarmıklı aşkının ilk karesi ortaya çıktı...

Bu arada müstakbel çift, aşk yuvalarını da buldu. İstinye Park Residence, sitesinin 400 metrekarelik 6+1 dairelerinden birinde oturmaya karar veren çift, şimdilerde aşk yuvalarının dekorasyonu ile uğraşıyor.

Bu kadar büyük bir daire seçtiklerine göre geniş bir aile olmayı planlıyorlar sanırım! Umarım bir ömür mutlu olurlar.

Bülent Cankurt/GünaydınSayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Murat-Gezer-le-Nazli-Carmikli-nikahtan-once-ev-lendi/249145