Eminevim mağdurları eylem yaptı! Tapumuzu istiyoruz
Eminevim mağdurları eylem yaptı! Tapumuzu istiyoruz

5 Mart 2021 Cuma   08:09

Emin Grup A.Ş.(Eminevim)'den konut ya da arsa alarak mağdur olduklarını belirten vatandaşlar, Ümraniye şubesi önünde eylem yaptı.

Birgün'de yeralan habere göre vatandaşlar, 'Eminevim artık emin değil', ‘Tapumuzu istiyoruz' ve ‘Eminevim pişmanlıktır' yazılı pankartlarla bir araya geldi. Yıllardır yaşadıkları mağduriyete tepki gösteren yurttaşlar, tapularını talep etti.

SORUN CİDDİ

Gazeteci Barış Yarkadaş da sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla, Eminevim mağdurlarına destek oldu. Yarkadaş’ın, Twitter hesabından yaptığı paylaşım şöyle:

"Kontrolsüz büyüyen emlak şirketlerinden Eminevim'in mağdurları Üsküdar Altunizade'de buluştu. Mağdurlar, tamamlanmayan projelerin muhatabını arıyor ve şirkete açıklama yapması için çağrı yapıyor. Bir ay önce bu konuya dikkat çekmiştim. Bu gece ise yasası çıkıyor. Sorun ciddi..."

Yeni bir yaşam alanı vurgusuyla Eminevim sitesinde yer alan 5YÜZ60 Kurtköy ismiyle proje tanıtımında ise projenin Eminevim güvencesi ile sunulduğu vurgulanıyor.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Eminevim-magdurlari-eylem-yapti Tapumuzu-istiyoruz/247549