Bill Gates'ten korkutan açıklama: Üçüncü doza ihtiyaç duyulabilir
Bill Gates: Üçüncü doza ihtiyaç duyulabilir

19 Şubat 2021 Cuma   12:55

Güney Afrika ve Brezilya mutasyonlarına karşı aşıların daha az etkili olabileceği açıklamalarından sonra Gates yaptığı açıklamada üçüncü bir doza ihtiyaç duyulabileceğini belirtti.

CNNTürk'ün haberine göre Microsoft’un kurucusu ve dünyanın en zengin insanlarından Bill Gates'in COVID-19 ile ilgili açıklamalarına bir yenisi eklendi.

“AŞILAR YETERSİZ KALABİLİR”

Eşi Melinda Gates ile birlikte kurdukları Bill & Melinda Gates vakfı ile pek çok firmanın aşılarına maddi destek sağlayan milyarder, COVID-19 mutasyonları ile ilgili mevcut aşıların yetersiz kalabileceğini belirtti.

65 yaşındaki Bill Gates, Kovid-19 aşısı oldu

“ÜÇÜNCÜ DOZA İHTİYAÇ DUYULABİLİR”

#reklam#

Gates, özellikle Güney Afrika ve Brezilya mutasyonlarına karşı mevcut aşıların daha az etkili olduğu araştırmalarının çıkması üzerine, üçüncü bir doza ihtiyaç duyulabileceğini vurguladı.

“MODİFİYE EDİLMİŞ BAŞKA BİR AŞI LAZIM”

CBS kanalına konuşan Gates, “Şimdiki tartışma aslında, mevcut aşının süper yüksek bir haline mi, tamamen aynı olan üçüncü bir doza mı yoksa modifiye edilmiş başka bir aşıya mı ihtiyacımız var?" dedi.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Bill-Gates-ten-korkutan-aciklama-Ucuncu-doza-ihtiyac-duyulabilir/247006