Şoförlükten zirveye! Tecavüzcünün inanılmaz yükselişi
Şoförlükten zirveye! Tecavüzcünün inanılmaz yükselişi

1 Aralık 2020 Salı   07:50

CHP Maltepe İlçe Başkan Yardımcısı Umut Karagöz, 20 yaşındaki Zeliha Y.'ye yönelik cinsel saldırı ve darp suçlamasıyla önceki gün tutuklandı.

ŞOFÖRLÜKTEN ZİRVEYE...

Kartal Belediyesi'nde şoför olarak çalışırken yakın dostluk nedeniyle parti teşkilatlarında yıldızı parlayan Karagöz, 195 rekor oyla CHP Maltepe İlçe teşkilatında organizasyon yapma ve eylem örgütleme görevlerinden sorumlu başkan yardımcılığına kadar yükseldi.

#reklam#

Karagöz'ün ismi ve özgeçmişi, CHP Maltepe İlçe Başkanlığı'nın resmi sitesinde yer alıyordu.

Skandalla ilgili parti yönetiminin de adeta sessizliğine gömülmesi dikkat çekti. Öte yandan mağdur Zeliha Y.'nin Anadolu Cumhuriyet Savcılığı'na verdiği ifade ortaya çıktı. İşte Zeliha Y.'nin dehşet anlarıyla ilgili anlattıkları:

İŞ ARKADAŞIMDI: Kendisiyle 1.5 ay aynı cafede çalıştık, sonra işten ayrıldı. Hiçbir zaman duygusal yakınlığımız olmadı. 20 Kasım'da Maltepe'de bir kafede buluşmayı teklif etti. Aynı kafede müzisyen Ö...r isimli arkadaşıma beraber gidelim mi dedim ve kabul etti.

SAÇIMDAN SÜRÜKLEYEREK TUVALETE GÖTÜRDÜ: Müzisyen arkadaşım, bir saat sonra yanımızdan ayrıldı. Umut ile yarım saat baş başa oturduk. Kafede Umut'un arkadaşı olan çalışanlar dahil hiç kimse kalmadı. Kalkmak istediğimde beni kendisine çekti. Masadaki bardağı kafasında parçaladım. Bu sırada elim kesildi. Öfkeyle beni saçımdan sürükleyerek tuvalete götürdü ve cinsel saldırıda bulundu. Ben yalvardıkça vurdu ve boğazımı sıkarak "Kapı kilitli seni kimse duyamaz" dedi. Ailemin duymasından korktuğum için karakola gitmedim. Darp raporumu aldım. Şikayetçiyim.

#reklam#

AĞABEYİ DE MANİSA'DA BAŞKANDI

UMUT Karagöz'ün Facebook hesabında CHP eski Manisa İl Başkanı olan ağabeyi Reşat Karagöz'ün doğum gününü kutladığı fotoğrafı da bulunuyor.

TECAVÜZLERİ PROTESTO EYLEMİNDE EN ÖNDE

Karagöz'ün, CHP teşkilatlarının tecavüz karşıtı eylemlerinde en ön safta yer alması dikkat çekti.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Soforlukten-zirveye-Tecavuzcunun-inanilmaz-yukselisi/243690