Cem Uzan, kaçamağı eline yüzüne bulaştırdı!
Cem Uzan, kaçamağı eline yüzüne bulaştırdı!

26 Ekim 2020 Pazartesi   08:07

Bülent Cankurt'un köşe yazısından alıntı

16 Eylül'de, Türkiye'yi dolandırıp Paris'e kaçan 60 yaşındaki firari Cem Uzan'ın üçüncü eşi Fanny Blancheland'i, 27 yaşındaki Litvanya asıllı Monakolu Gabriele Tevainyte için terk ettiğini yazmıştım. 5 Ekim'de de, Uzan'ın yarı yaşından küçük sevgilisi Tevainyte ile 'büyük aşk'ının bittiğini… İşte 60 yaşındaki Cem Uzan'ın 27 yaşındaki yeni sevgilisi!

Türk basınını günü güne takip eden Cem Uzan, 35 gün sonra haberimi yalanladı! Görünen o ki; "Şimdiye kadar aklın neredeydi?" diye sormak istediğim Uzan'ın hep söylenen o eski zekasından artık pek eser kalmamış! Hakkındaki bir haberi, 35 gün sonra yalanlamasının inandırıcı olmayacağını bile düşünemiyor!

#reklam#

Uzan'ın en yakınındaki isimlerden biri olan haber kaynağım; Kasım 2012'de evlenen çiftin düğün fotoğraflarını da gönderen aynı kişi.

KAYNAĞIM UZAN'IN YAKINLARINDAN BİRİ

Cem Uzan'ın bu yalanlamasına inanan olur mu bilmiyorum ama ben yine de haberimin sonuna kadar arkasında olduğumu belirteyim.

Çünkü haber kaynağım, Uzan'ın en yakınındaki isimlerden biri. Hatta şu kadarını söyleyeyim; Kasım 2012'de evlenen Cem Uzan ile Fanny Blancheland'in düğün fotoğraflarını gönderen de aynı kişiydi.

Uzan'ın Paris'teki çevresine, Gabriele adlı Monakolu aristokrat bir ailenin genç kızı ile flört ettiğini söyleyip övündüğü kulağıma gelince bu kaynağıma sordum; Uzan'a doğrulattığını belirtip "Kızın fotoğrafını da sana gönderiyorum" dedi. Kızın ismi ve fotoğrafı elimde olunca kısa bir araştırmayla soyadını ve Litvanya asıllı olduğunu öğrenip onu da sizlerle paylaşmıştım. Cem Uzan, genç aşkı için evi terk etmişti! Yeni gelişme
ELİNE YÜZÜNE BULAŞTIRDI!

#reklam#

Şimdiye kadar sesi soluğu çıkmayan Uzan, ne olduysa geçen hafta bir fotoğraf paylaşıp benim haberimi yalanlamaya kalktı. 

Haber kaynağım olan yakın arkadaşına eşinin arkadaşı olduğunu söylediği Gabriele ile aşk haberini teyit ettirirken ve hatta fotoğrafını göndertirken, bir ay sonra yalanlamasının ardından ne çıkacak çok merak ediyorum doğrusu. İnce bir hesap işine girdi, sonra da eline yüzüne bulaştırdı galiba!

Bu arada eşinin arkadaşına göz koyan, sonra da "Ben yapmadım" diyen Uzan'ın aylardır eşi Fanny Blancheland'dan ayrı yaşadığını da belirteyim.

Sabah Cem Uzan'dan 'Yasak aşk' iddialarına cevap: Kapak olsun! Patronlardunyasi.comSayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Cem-Uzan-kacamagi-eline-yuzune-bulastirdi/242064