Cumhurbaşkanına karşı hileli işlem! Tağşişli genel müdür bu sefer de nereye getirildi?
Tağşişli genel müdür bu sefer de nereye getirildi?

11 Haziran 2020 Perşembe   08:19

Tarım Kredi Kooperatiflerine hukuksuz atandığı ortaya çıkan Genel Müdür Fahrettin Poyraz, tağşişli genel müdürden vazgeçemiyor. Tarım Bakanlığı kayıtlarında gıda sahtekârlığı konusunda belgeli olan firma ortağı bu sefer Tarım Kredi Marketlerde genel müdür yardımcısı yapıldı.

Milli Gazete’nin “Tağşişli Genel Müdür” manşetinin ardından görevden alınan genel müdür bu sefer de genel müdür yardımcılığına getirildi. Tarım Kredi Marketlerde tağşişli genel müdür geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla görevden alınırken, yerine atanan Bayram Ali Yıldırım önceki gün görevine başladı. Aracı yok, komisyoncu yok ama… Tarım Kredi Marketler’in zararı 40’a katlandı

Tarım Kredi Marketlerde tağşişli genel müdürün görevine son verilmesi beklenirken, tam aksine yine önemli bir göreve getirilmesi dikkat çekti. Bu durum, Cumhurbaşkanı’nın kararına karşı hileli işlem olarak değerlendirilirken, Tarım Kredi Kooperatifleri Genel Müdürü Fahrettin Poyraz’ın gıda sahtekârlığı konusunda Tarım Bakanlığı kayıtlarında belgeli bir firma ortağından neden vazgeçemediği de soru işaretlerine neden oldu.

YENİ GENEL MÜDÜR BAYRAM ALİ YILDIRIM

Tarım Kredi Marketlere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın talimatıyla atanan Bayram Ali Yıldırım önceki gün görevine başlarken, tağşişli genel müdür Yavuz Mehmet Bulut da Tarım Kredi Marketlerin bağlı olduğu Tarım Kredi Birlik A.Ş’de Genel Müdür Yardımcısı yapıldı.

Sadettin İnan/Milli GazeteSayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Cumhurbaskanina-karsi-hileli-islem-Tagsisli-genel-mudur-bu-sefer-de-nereye-getirildi/236547