Ünlü tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu koronavirüsü nasıl yendiğini anlattı!
Zeynep Fadıllıoğlu koronavirüsü nasıl yendiğini anlattı!

1 Nisan 2020 Çarşamba   08:36

Dünyayı da kasıp kavuran ve önceki gün itibariyle ülkemizdeki 168 vatandaşımızın canına mal olan koronavirüs illetini yenmeyi başaranlar çıktıkça moralimiz yükseliyor.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim gibi, pek çok uluslararası ödüle sahip başarılı tasarımcı Zeynep Fadıllıoğlu da koronavirüsü alt etmeyi başardı. Geçmiş olsun demek için aradığım Zeynep Hanım ile virüsü kapmasını, tedavi sürecini ve bundan sonra neler yapacağını konuştuk.

'EŞİM VE ANNEMDE BELİRTİ YOKTU'

#reklam#

İşi nedeniyle Şubat ayında birçok ülkeye gittiğini ve 2 Mart'ta İstanbul'a döndüğünü söyleyen Zeynep Hanım, evine kapanıp kendini karantinaya almış. Ancak geçen hafta başında nefes almakta zorlanınca hemen hastaneye gittiğini belirten Zeynep Hanım, sonrasını da şöyle anlattı:

"Koronavirüs testim pozitif çıkınca hastaneye yattım. Bu arada eşim Meto'da (Metin Fadıllıoğlu) ve annem Yüksel Behlil'de hiçbir belirti olmamasına rağmen onların da testleri pozitif çıktı. Ben hastanede dört gün kalıp taburcu oldum. Annem ile Meto da evde tedavi gördü. Çok şükür şimdi hepimiz iyiyiz. Ancak klinik bulgularımızın bitse de birimiz 64, birimiz 75, birimiz de 85 üstü, 3 kişi olarak evimizde karantina altında tedavimize devam ediyoruz."

'SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM'

#reklam#

Zeynep Hanım'a evde günlerinin nasıl geçtiğini de sordum. "Mesala bu sabah güneşli bir bahar havasının, kimimiz bahçede, kimimiz balkonda, kimimiz de camda keyfini çıkardık" diyen Zeynep Hanım, sağlık çalışanlarına teşekkür etmeyi de ihmal etmedi: "Büyük bir özveriyle koronavirüs salgını ile mücadele eden kıymetli doktorlarımıza, hemşirelerimize, hasta bakıcılarımıza ve tüm sağlık çalışanlarımıza teşekkürlerimizi gönderiyor ve başımızdan eksik olmamalarını diliyoruz." Zeynep Hanım'a, eşine ve annesine geçmiş olsun diyor, diğer koronavirüs hastalarının da bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyorum.

Dülent Cankurt/SabahSayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Unlu-tasarimci-Zeynep-Fadillioglu-koronavirusu-nasil-yendigini-anlatti/233754