Durmak yok! Trump, bir günde 123 Twitter paylaşımı yaparak rekor kırdı
Durmak yok! Trump, bir günde 123 Twitter paylaşımı yaparak rekor kırdı

13 Aralık 2019 Cuma   15:00

Trump, 1ABD Başkanı Donald Trump, dün Twitter üzerinden 120'den fazla paylaşımda bulunarak kişisel rekorunu kırdı.

The Hill'in haberine göre ABD lideri 24 saat içinde 123 defa tweet attı veya retweet yaptı. Trump bu sayıyla birkaç gün önce kırdığı 105 paylaşım rekorunun üzerine eklemiş oldu.

Trump'ın paylaşımlarının çoğu sabah saatlerinde geldi. ABD Başkanı, Cumhuriyetçi Kongre üyelerinin Temsilciler Meclisi Adalet Komitesi'ne azil soruşturması sebebiyle tepki gösterdiği düzinelerce paylaşım retweetledi. Trump, gün içinde yaptığı paylaşımlarda kendisi de azil soruşturmasına dair tweetler attı.

#reklam#

Donald Trump'ın rekor gününde attığı en dikkat çekici tweet 16 yaşındaki ilkim aktivisti Greta Thunberg ile ilgili paylaşımı oldu. Trump, 16 yaşındaki aktivistin TIME dergisi tarafından yılın insanı seçilmesiyle ilgili olarak, "Çok saçma. Greta öfke yönetimi problemi üzerine çalışmalı ve sonra da bir arkadaşıyla güzel eski bir filmi izlemeye gitmeli. Gevşe Greta gevşe" yazmıştı.

Trump'ın dikkat çeken bir başka paylaşımı da Britanya'da tekrar başbakan seçilen Boris Johnson'ı tebrik ettiği tweet oldu.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Durmak-yok-Trump-bir-gunde-123-Twitter-paylasimi-yaparak-rekor-kirdi/228938