Polis yelekli kişi CHP’li Özkan’ı tehdit etti; Emniyet: Teşkilattan değil
Polis yelekli kişi CHP’li Özkan’ı tehdit etti; Emniyet: Teşkilattan değil

23 Ekim 2019 Çarşamba   18:03

Özkan, bugün Twitter’daki paylaşımda, Instagram’dan bir fotoğrafına yapılan yoruma yer verdi. ‘Jitem.akrep’ isimli kullancının, Özkan’ın paylaşımına hakaretler sıralayarak “Bir gece ansızın bekle” yorumunu yaptığı görüldü. Söz konusu profili kullanan kişinin polis yeleği giydiği tespit edildi.

CHP’li vekil, paylaşımında şunları yazdı: “Bu bir polis mi yoksa kolpacı sokak serserilerinden biri mi? Alçaksın. Bunun sahibi belli olsun sonra diyeceklerim var. Bir gece ansızın gelip ne yapacaksın? Geldiğinde neyle karşılaşacağını nereden biliyorsun? Mafya mı besliyorsunuz Emniyet Teşkilatı’nda?”

Bunun üzerine yazılı açılama yayınlayan emniyet, hesabın 1976 doğumlu M.B. tarafından kullanıldığının tespit edildiğini kaydetti. Açıklamada “Emniyet teşkilatıyla herhangi bir ilişkisinin bulunmadığı görülmüştür. Şahsın yapmış olduğu paylaşımlar sebebiyle de hakkında gerekli soruşturma başlatılmıştır” dendi.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Polis-yelekli-kisi-CHP-li-Ozkan-i-tehdit-etti-Emniyet-Teskilattan-degil/226645