Damat’tan bir ilk daha; Uçan ceketler
Damat’tan bir ilk daha; Uçan ceketler

18 Ekim 2019 Cuma   12:30

Tasarım, inovasyon ve dikiş kalitesinin bir araya geldiği en uç nokta olan “Uçan Ceket” Damat mağazalarında satışa sunuldu!

Zahmetli ve kusursuz bir el işçiliğiyle astar, vatka ve diğer üretim malzemelerinden arınmış bir şekilde yalnızca inovatif kumaşlardan üretilen gömlek hafifliğindeki Uçan Ceketler “Yeni Lüks”ün kumaşa bürünmüş halini yansıtıyor.

İlk giyildiği andan itibaren farkı hissedilen “ultra hafif” ceketler, tüm gün takım elbise giyinmek zorunda olan erkeklere hafifliği yaşatacak. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hazır mısınız??? Zahmetli ve kusursuz bir el işçiliğiyle astar, vatka ve farklı üretim malzemeleri gibi materyaller kullanmadan benzersiz, inovatif kumaşlardan ultra hafif ve konforlu olarak üretilen mucizevi nitelikte uçan ceketlerle ‘Hafifliği Yaşa, Hayata Ağırlığını Koy’’ | Unlined and with no padding or extra materials, the ultra light Flying Jacket is here! Made with impeccable handcraftsmanship and innovative fabrics this comfortable miracle jacket will help you feel light and live bold. #hafifliğiyaşa #hayataağırlığınıkoy #uçanceket #flyingjacket #yükünüzühafifletiyoruz

Orka Holding (@suleymanorakcioglu)'in paylaştığı bir gönderi ()Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Damat-tan-bir-ilk-daha-Ucan-ceketler/226438