Şeyma Subaşı ve Mehmet Germiyanlıgil sarmaş dolaş
Şeyma Subaşı ve Mehmet Germiyanlıgil sarmaş dolaş

27 Temmuz 2020 Pazartesi   12:13

Bülent Cankurt'un Günaydın'daki haberine göre; Hatırlarsınız; 11 Şubat'taki köşemde, Subaşı ile Germiyanlıgil'i Papermoon'da baş başa yemek yerken gördüğümü yazmıştım. Ancak Şeyma Subaşı, o dönem İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşadığı için açıkçası konduramamış, ancak herkesin kafasını karıştırdıklarını yazmıştım! Yakında kokusu çıkar diye de eklemiştim.

SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİLER Acun Ilıcalı'nın eski eşi Şeyma Subaşı hangi iş adamıyla birlikte?

Şeyma Subaşı ile Mehmet Germiyanlıgil'in sarmaş dolaş fotoğrafları elime geçti. Maçakızı'nda çekilen bu fotoğraflara bakılırsa, artık ilişkilerinin adını koymuşlar! Guido Senia, seyahat yasakları yüzünden uzun süre ülkesine dönememiş, Subaşı ile aynı evde yaşamıştı.

Görünen o ki, karantina günleri onların aşkını da bitirmiş, Şeyma Subaşı da arayı hiç açmadan Mehmet Germiyanlıgil ile olan ilişkisinin adını koymuş. Derin Mermerci ile yaşadığı yasak aşk yüzünden 2006'da 10 yıllık eşi Elif Dürüst'ten boşanmak zorunda kalan Germiyanlıgil ile Subaşı'nın ilişkisi, bakalım uzun soluklu olacak mı?Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Seyma-Subasi-ve-Mehmet-Germiyanligil-sarmas-dolas/238396