Milletvekili kızlarına çakarlı araçla emniyet şeridi serbest mi!
Milletvekili kızlarına çakarlı araçla emniyet şeridi serbest mi!

10 Temmuz 2020 Cuma   11:31

İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan’ın kızı Dilara Türkkan, emniyet şeridinden çakarlı araç ile gittiği ihlal görüntülerini İnstagram hesabından yayınladı. Görüntüler sosyal medyada tepki çekti.

Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk'ün babasının Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sarıkla gelmesini eleştiren İYİ Parti Kocaeli Milletvekili Lütfü Türkkan'ın modacı kızı Dilara Türkkan, Çengelköy'deki evinde yılbaşı partisi vermişti.

Dilara Türkkan'ın Instagram hesabından naklen yayınladığı parti, partideki farklı kişiler tarafından da yayınlanmıştı. Partide kadın kılığına girmiş bir erkeğin dans etmesi dikkat çekmiş, görüntüler kısa sürede sosyal medyayı sallamıştı.

YASALARI ÇİĞNEDİ

Dilara Türkkan bu kez emniyet şeridinden siren sistemli bir araçla hızla gittiği ve trafiği ihlal ettiği görüntülerini Instagram hesabından yayınladı. Dikkat çeken görüntüye arkadaşlarını etiketleyen Türkkan'ın hızla bir yere yetişmek için babasının forsunu kullanarak emniyet şeridini kullandığı değerlendirildi."YETİŞİRİM DEMİŞTİM"

Türkkan'ın bir sonraki paylaşımına ise etiketlediği arkadaşlarıyla fotoğrafını koyarak 'Yetişirim demiştim' demesi dikkat çekti.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Milletvekili-kizlarina-cakarli-aracla-emniyet-seridi-serbest-mi/237733