Kız öğrenciyi çırılçıplak soyan şirketin genel müdürü 'En Başarılı Profesyonel Yönetici' seçildi
Kız öğrenciyi çırılçıplak soyan şirketin genel müdürü 'En Başarılı Profesyonel Yönetici' seçildi

6 Aralık 2019 Cuma   14:38

İstanbul Eyüp’teki Vialand AVM Watsons mağazasından ruj çalmakla suçlanan lise 3. sınıf öğrencisi Mağaza müdürü ve AVM güvenlik görevlisi tarafından çırılçıplak soyularak aranmıştı.

 

 

Mağazanın deposında yapılan aramada kızın kıyafetleri tamamen çıkarıldı. Aramayı bir kadın ve iki erkek görevlisi birlikte yaptı. Mağaza müdürü sürekli kız öğrencinin kafasına vurarak, ‘Hırsız, terbiyesiz’ şeklinde hakaret etti.”

Aramada kızın üstünden iddia edildiği gibi ruj çıkmadı. B.C olayı annesine ertesi gün anlattı. Ailesi daha sonra mağaza müdürü Z.A ile görüştü. Z.A olayın kendisiyle ilgisi olmadığını söyledi. Ancak çıplak aramayı doğruladı.  Çırılçıplak soyulan kız öğrenci Watsons'tan şikayetçi oldu Aile olayla ilgili olarak şirketi dava etti. 

Soysal Danışmanlık tarafından her yıl verilen En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü bu yıl, kız öğrenciyi soyan Watsons şirketinin Türkiye Genel Müdürü Mete Yurddaş'a verilmesi dikkat çekti.

Perakende Güneşi 2019 Ödülü’ne hak kazananlar şunlar;

* Yaşam Boyu Onur Ödülü

Beyti Güler – Beyti Kurucusu

* En Başarılı Profesyonel Yönetici Ödülü

Didem Aydın

Zorlu Gayrimenkul Genel Müdürü

Mete Yurddaş

Watsons Türkiye Genel Müdürü

*ATÜ Perakendeye Katkı Özel Ödülü

Gizia Gate

* En Başarılı Müşteri Deneyimi

Tadında Anadolu

* En Başarılı İnsan Kaynakları Uygulaması Ödülü (Poldy Sponsorluğunda)

Tab GıdaSayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Kiz-ogrenciyi-cirilciplak-soyan-sirketin-genel-muduru-En-Basarili-Profesyonel-Yonetici-secildi/228540