Hamdi Akın bu kez ormanlar için elini cebine attı: 5 bin ağaç bağışladı
Akın bu kez ormanlar için elini cebine attı: 5 bin ağaç

29 Ağustos 2019 Perşembe   08:42

TEMA Vakfı’nın İzmir’deki orman yangınlarının ardından bölgenin ağaçlandırılması için başlattığı kampanyaya Akfen Holding’den 5 bin fidan bağışı
 
Akfen Holding, Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı (TEMA) tarafından önceki hafta İzmir’de çıkan orman yangınlarının ardından bölgenin tekrar ağaçlandırılması için başlattığı fidan kampanyasına destek verme kararı aldı.

İzmir’in Karabağlar mevkiinde çıkan ve kuvvetli rüzgâr nedeniyle büyük bir alana yayılan orman yangınının ardından bölgenin ağaçlandırılması için TEMA Vakfı’nın Orman Genel Müdürlüğü desteğiyle başlattığı fidan bağışı kampanyasına katılan Akfen Holding, yanan bölgeye dikilmek üzere 5 bin fidan bağışı gerçekleştirdi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

İzmir’deki yangın sonrası açılan kampanya ya AKFEN olarak 5000 fidan ile katılmanın sevincini yaşıyoruz...#izmirindaglarindacicekleracar ????????????

Hamdi Akın (@hamdi_akin_)'in paylaştığı bir gönderi ()

5 bin bağışın yapıldığına dair sertifika TEMA Vakfı tarafından Akfen Holding’e teslim edildi. Akın, "İzmir’deki yangın sonrası açılan kampanya ya AKFEN olarak 5000 fidan ile katılmanın sevincini yaşıyoruz" diye paylaştı.

Akfen Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Akın, Fenerbahçe içinde 1 ev ve 1000 forma ile adından söz ettirmişti. Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Hamdi-Akin-bu-kez-ormanlar-icin-elini-cebine-atti-5-bin-agac-bagisladi/224461