Yeni Şafak Genel Yayın Yönetmeni: İmamoğlu CHP’li bile değildir; bir çokuluslu iradenin operasyon aracıdır
Yeni Şafak: İmamoğlu CHP’li bile değildir

7 Mayıs 2019 Salı   08:38

Karagül, yeniden seçim kararıyla birlikte mazbatası da iptal edilen Ekrem İmamoğlu için "CHP’li bile değildir; bir çokuluslu iradenin operasyon aracıdır" dedi. 

Karagül'ün iddialarına "Operasyon sadece Türkiye’ye yapılmakla kalmamış, CHP’ye, CHP seçmenine de yapılmıştır" sözleriyle devam etti.

Karagül'ün "* İmamoğlu projesi çöktü. Mesele seçim değil, İstanbul projesiydi. 2. adım Türkiye olacaktı! * Casusluk, terör, milli güvenlik eksenli soruşturmalar açılmalı * Bakalım bu sefer kimler Amerika’ya kaçacak?" başlığıyla yayımlanan yazısının bir bölümü şöyle:  

#reklam#

31 Mart yerel seçimlerinde, Türkiye’ye yönelik bir darbe, bir çokuluslu müdahale yapıldı. 15 Temmuz’u başaramayanlar, PKK ile Suriye üzerinden vuramayanlar, bu sefer seçimler üzerinden bir operasyon yaptı.

FETÖ ve PKK unsurları, seçimden aylar önceden başlayarak milletimizin iradesini sabote etmeye dönük kapsamlı bir çalışma, organizasyon yürüttü.

PKK’nın arkasında kim varsa, FETÖ’nün arkasında kim varsa, bu planlamanın arkasında da onlar vardı.

Mesele seçim değildi, İstanbul Büyükşehir belediye başkanının kim olacağı değildi, hangi partiden olacağı da değildi. Mesele çok daha büyüktü, İstanbul projesiydi.

15 Temmuz’da İstanbul’u Anadolu’dan ayırma planı yapanlar bu sefer yeniden İstanbul üzerinden bir proje uyguladı. Başarılı olursa ardından Anadolu gelecekti, ikinci adım başlayacaktı. 

#reklam#

Ekrem İmamoğlu bu proje için önceden belirlenmişti. Bu haliyle İmamoğlu CHP’li bile değildir. 

Bir çokuluslu iradenin operasyon aracıdır. Operasyon sadece Türkiye’ye yapılmakla kalmamış, CHP’ye, CHP seçmenine de yapılmıştır.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Yeni-Safak-Genel-Yayin-Yonetmeni-Imamoglu-CHP-li-bile-degildir-bir-cokuluslu-iradenin-operasyon-aracidir/219945