Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, tek celsede boşandı
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı çifti, tek celsede boşandı

26 Kasım 2018 Pazartesi   14:13

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı hakkında son dakika gelişmesi! 2017 senesinde yakın dostlarının katıldığı bir düğün ile Fransa'da dünyaevine giren medya patronu Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı boşandı. 

TV8’in sahibi Acun Ilıcalı ve eşi Şeyma Subaşı, herkesi şaşırtan bir karar alarak boşanmaya karar verdiler. İkili boşanacakları Silivri Adliyesi’ne birlikte giriş yaptı.

Kanal D'de yayınlanan 2.Sayfa programının sunucularına mesajla ulaşan Ilıcalı, "Boşanıyoruz, haberler doğru" demişti. Çift bugün anlaşmalı olarak boşandı. Silivri Adliyesi'ne aynı araçta gelen Acun Ilıcalı ılıcalı ve Şeyma Subaşı'nın Silivri Adliyesi'ne girerken neşeli oldukları görüldü.

'SEVEREK EVLENDİK YÜRÜTEMEDİK, SAYGI İLE AYRILDIK'

Adliye çıkışı açıklama yapan Acun Ilıcalı, "Her evlilikte boşanma da var. Biz de Şeyma ile evliliğimizi kurtarmak için açıkçası birkaç kere denedik, konuştuk, kurtaramadık" dedi.

Ilıcalı, "Buna insani yönden bakmanızı istiyorum. Denedik olmadı… Sonuçta ikimiz için de demek hayırlısı böyle. Popülerliğimizden kaynaklanan çirkin dedikodular olabilir. Sonuçta biz de kendi aramızda küçük bir aileydik, olmadı yürütemedik. Hayırlısı olsun. İddiaların hepsi çirkin. Severek evlendik yürütemedik, saygı ile ayrıldık" ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı-Şeyma Subaşı çiftinin 5 yaşında bir kız çocukları var.

Ve Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı evlendi

İkilinin hikâyesi

Ilıcalı'nın Var Mısın Yok Musun isimli yarışmayı yaptığı yıllarda programa katılan Subaşı ünlü yapımcı ile burada tanıştı.

#reklam#

O dönemde 19 yaşında olan ve Ilıcalı'ya "Varım" diyen Subaşı, yarışmadan 60 bin TL kazanarak ayrıldı.

Ardından Ilıcalı, Subaşı'yı bir yarışmanın kostüm tasarım ekibinde görevlendirdi.

Subaşı ile Ilıcalı bir süre birlikte olduktan sonra kız çocuklarını 2014 yılında dünyaya getirdi.

ABD'de doğum yapan Subaşı ile 4. kez baba olan Ilıcalı çocuklarına Melisa ismini verdi. Bu zamanda Ilıcalı, eski eşinden de boşandı.

İkili, geçtiğimiz yıl eylül ayında Fransa'nın sahil kasabası St.Tropez’de dünyaevine girdi.

Ilıcalı ile birlikteliği sonrası adını geniş kitlelere duyuran 28 yaşındaki Subaşı, kısa sürede sosyal medya paylaşımlarıyla da dikkat çekti.

Takipçi sayısını yaklaşık 3 milyona çıkararak fenomen haline dönüşen Ilıcalı, gezdiği ülkeler ve katıldığı etkinliklerle sosyal medyada ilgi odağı oldu.
    
49 yaşındaki Ilılıca, Subaşı'na geçtiğimiz günlerde ise Etiler-Bebek'te bir restoran açtı, işletmeciliğe adım atan Subaşı'nın mekanının açılışına birçok ünlü isim katıldı.Sayfa Adresi: http://www.patronlardunyasi.com/haber/Acun-Ilicali-ve-Seyma-Subasi-cifti-tek-celsede-bosandi/213322